Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga

Tinerii din Moldova
1:46

Раскадровка

Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga Видео: Luptătorii moldoveni au obţinut 26 de medalii la Cupa Mondială de la Riga